Co robimy?

Oszczędzamy Twój czas. A tak naprawdę wykonujemy usługi typu concierge. Kim jest concierge? To osobisty asystent zajmujący się sprawami, na które zwykle brakuje Ci czasu. Zadba o Twój samochód, odbierze za Ciebie przesyłkę, zrobi zakupy, a nawet pomoże zorganizować imprezę. Nieźle, prawda?
Po co to robimy?

Czerpiemy radość z pomagania innym i co najważniejsze wiemy jak to robić! Pomaga nam Pan Czas. Sprawimy, aby był do Twojej dyspozycji! Chcemy, abyś miał więcej czasu dla rodziny, przyjaciół, hobby czy na obowiązki zawodowe. Ty też?
Dlaczego my?

Jesteśmy wyluzowanymi profesjonalistami. Nie ma zadania, którego się nie podejmiemy. To Ty określasz granice tego, co możemy dla Ciebie zrobić. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i elastycznie. Co Ty na to?
Oto i my 😊
Tomasz Rykowski
Realizacja zleceń
+48 601 436 278

Posiadam 28 lat doświadczenia w zarządzaniu. Swoją karierę rozpocząłem w jednej z największych sieci gastronomicznych oraz handlowych w Polsce. Następnie pracowałem dla wielu firm z różnych branż. Byłem odpowiedzialny za zaopatrzenie, zarządzanie biurem oraz zarządzanie flotą samochodową, a także organizację imprez okolicznościowych. W 2015 roku rozpoczęliśmy działalność jako ATR Administracja z której wywodzi się projekt Pan Czas.

Pan Czas
Do Twojej dyspozycji
Dzwoń do Huberta lub Tomka
Hubert Murawko
Obsługa klienta
+48 792 321 034

Od 8 lat funkcjonuję w branży eventowej przechodząc przez poszczególne szczeble zawodowe zdobywając nowe doświadczenia oraz uprawnienia związane z wykonywanymi obowiązkami. Organizowałem wydarzenia w najprężniej działających miejscach na mapie rozrywkowej Warszawy. Dalsza ścieżka rozwoju poprowadziła mnie na stanowisko Event Managera lokali usługowych – gdzie byłem odpowiedzialny za obsługę oraz dział sprzedaży. Z wyksztalcenia jestem etykiem, dzięki czemu potrafię wsłuchać się w potrzeby Naszych Klientów. Obecnie współtworzę projekt Pan Czas.

Do Twojej dyspozycji
Dzwoń do Huberta lub Tomka
Nasz czas wolny
+48 792 321 034
+48 601 436 278
ul. Ossowska 96/1
05-220 Zielonka